Noa Cowork

Noa to także przestrzeń
dla Twojego rozwoju

Zjedź niżej

Możesz dołączyć do wielu fantastycznych grup, których spotkania odbywają się w Noa. Każde z nich zwiększy Twoje szanse na biznesowy sukces.

Sieć kontaktów to dla przedsiębiorcy kluczowy potencjał. Sprawdź, co może Cię zainteresować.

Inicjatywy

Geek Girl Carrots

Zobacz opis

Geek Girl Carrots

Marchewki to wyjątkowa grupa kobiet, które regularnie spotykają się po to, by porozmawiać o technologiach. Doskonale rozprawiają się z mitem męskich zawodów, takich jak programista. Wpadnij i zobacz, jak wiele możesz się nauczyć. Marchewkowa inwazja postępuje, ich społeczność zatacza coraz większe kręgi, od Olsztyna po Seatlle.

 

Warsaw Groovy User Group

Zobacz opis

Warsaw Groovy User Group

Czy irytuje Cię ciągłe dodawanie private static final przy loggerze? A może nie wiesz, co właściwie oznacza to zdanie, ale bardzo chcesz je zrozumieć? Jeśli tak, odwiedź nas koniecznie. Noa Cowork objęło patronat nad spotkaniami, na których dowiesz się więcej o języku Groovy i wszystkich towarzyszących mu technologiach — Grails, Griffon, Spock etc. Wpadnij porozmawiać w nowym języku!

Akademia Noa Cowork

Zobacz opis

Akademia Noa Cowork

To wszystkie warsztaty i szkolenia, które odbywają się u nas w każdym miesiącu. Od bezpłatnych po zamknięte szkolenia — dla każdego coś dobrego.

 

Czwartkowe śniadania

Zobacz opis

Czwartkowe śniadania

To więcej niż wspólne posiłki. Dajemy Ci okazję do zdobycia nowych kontaktów biznesowych i promocji swojej marki — na luzie, z filiżanką kawy w dłoni i talerzem pełnym pyszności. Możesz rozwijać swój biznes na setki sposobów i przy okazji wrzucić na ząb coś obłędnego. Dobre jedzenie to uniwersalny język ;)

Biblioteka

Zobacz opis

Biblioteka

Bo przecież zdobywanie wiedzy rozwija kompetencje zawodowe. Zadbaliśmy o to, żeby na naszych półkach zagościły sprawdzone pozycje. Coś o budowaniu marki, coś o zarządzaniu, coś o finansach. Dobra książka plus dobra kawa to chwila relaksu w Noa. Sprawdzone równanie.

 

Projektantki Meetup

Zobacz opis

Projektantki to organizacja skupiona na inspirowaniu, edukowaniu oraz promocji społeczności projektantek, dizajnerek, architektek oraz kobiet kreacji. Działają na trzech płaszczyznach: inspiracji, edukacji oraz promocji środowiska projektantek. Łączy je projektowanie, entuzjazm i przekonanie, że wszystko, co warto robić, warto również robić bardzo dobrze :)

Networkingowe wieczory

Zobacz opis

Networkingowe wieczory

To nasza autorska inicjatywa. Noa sympatyzuje z wieloma inspirującymi osobowościami, których sylwetki chcemy przybliżać w nadziei na to, że zainspirują Was do pracy i pozwolą na wymianę cennych doświadczeń. Wśród prelegentów spotkacie zarówno osoby prezentujące tradycyjne podejście do biznesu, jak i przedstawicieli innowacyjnych modeli biznesowych wykorzystujących nowoczesne technologie. Nasz wieczór to również Twoja okazja na prezentację w naszej społeczności. Daj się ponieść pozytywnej energii i w przyjaznej atmosferze wzmacniaj wizerunek swój lub marki.

 

Karta przyjaciela Noa Cowork

Zobacz opis

Taka mała a cieszy. To właśnie ona umożliwia naszym coworkerom korzystanie ze wszystkich ofert i rabatów, jakich udzielają im nasi partnerzy. Czekają na Was m.in. zniżki na filmy reklamowe, sesje zdjęciowe, abonamenty medyczne, obsługę prawną czy rachunkową. Znajdzie się także coś dla podniebień i żołądków — dobry lunch lub aromatyczną herbatę.

Klaster kobiet

Zobacz opis

Klaster kobiet

Czyli sposób na dobry biznesowy start i wsparcie dla przedsiębiorczych kobiet. To cykliczne spotkania organizowane przez Magdalenę Nowacką. Uczestniczki zgłębiają najlepsze praktyki biznesowe, tworzą sieci kontaktów, poznają niezawodne narzędzia do zarządzania firmą i nawzajem się motywują. Brzmi idealnie i jest idealnie. Sprawdź sama.

 

Cowork and Travel

Zobacz opis

Cowork and Travel

To inicjatywa kilku biur coworkingowych, które połączyły siły, by pełniej realizować ideę coworkingu bez granic. Cowork & Travel odpowie na potrzeby wszystkich zapracowanych podróżników. Jeśli potrzebujesz mobilnego biura, ale nie masz czasu i ochoty przejmować się formalnościami to coś dla Ciebie. Zgłoś zapotrzebowanie na przestrzeń do pracy w innym mieście, a my zorganizujemy ją w ramach jednego abonamentu.

Naszą największą dumą są coworkerzy

Klienci


Partnerzy

Opinie o Noa

 • Praca w przestrzeni oferowanej przez Noa Cowork to prawdziwa przyjemność. Dobrze wyposażone wnętrza gwarantują komfort pracy, a ich aranżacja daje poczucie kameralności i sprzyja koncentracji. Gorąco polecam!

  Zofia Stanisławska
  Mój Portugalski

 • Geek Girls Carrots od pierwszego dnia swojej działalności współpracuje z Noa Cowork, które udostępnia nam miejsce na spotkania i warsztaty. To nie tylko miejsce, ale także unikatowa, kreatywna i ciepła atmosfera, która sprzyja prelekcjom, networkingowi oraz nauce. Miejsce to skupia ciekawych ludzi i różne społeczności. Noa Cowork to przestrzeń, w której ludzie motywują się do pracy i rozwoju. Polecam!

  Kamila Sidor
  Cofounder Geek Girls Carrots

 • Being in Noa Coworking office space for over a year says something about my satisfaction level. Centrally located, the office features a modern design and furniture that offers it a pleasant and relaxed atmosphere. People are friendly and noise level very low. The supportive attitude of the Owner has been always very positive. Highly recommended.

  David Valente
  Expandglobe Director

 • Noa Cowork uwzględnia wszystkie potrzeby i przede wszystkim ograniczenia małych firm, freelancerów, ludzi pracujących dzięki swojej kreatywności. To nie jest erzac korporacyjnego biurowca, raczej zamiennik prywatnego studia czy pracowni. Dla tych, którzy szukają spokoju w centrum miasta – ideał.

  Tomek Michniewicz
  podróżnik

Zarezerwuj miejsce

ul. Jana Czeczota 31
02-607 Warszawa

tel.: (22) 24 72 728
fax: (22) 24 72 729

mail: biuro@noacowork.pl

Otwarte:
pn. - pt. 9:00 – 18:00

(dla stałych klientów drzwi zawsze otwarte
— w niedziele i święta, pracujcie do woli)