Noa Cowork

Noa to słowo o wielu znaczeniach. w języku hebrajskim oznacza poruszenie, ruch.
w japońskim to moja miłość, a w hawajskim wolny.

Zjedź niżej

Wszystko to spełnia się w filozofii naszej marki — powstaliśmy z marzenia o wolności, jesteśmy zafascynowani naszymi coworkerami i tym, jak ożywiają nasze przestrzenie.

Tworzymy miejsce dla ludzi uwolnionych, otwartych — chcących więcej. Dlatego nie stawiamy przed Tobą granic — wybieraj to, czego potrzebujesz.

Oferta

W Noa znajdziesz:

Przestrzeńdo pracy i relaksu

Przestrzeńdo pracy i relaksu

Każdy ma swój sposób na work-life balance. Przyjmując jednak, że w pracy spędzasz 30% swojego czasu, potrzebujesz miejsca, w którym możesz efektywnie pracować i złapać oddech, kiedy będzie Ci to potrzebne. Noa to miejsce, które łączy swobodę domu z warunkami świetnie wyposażonego biura. Udostępniamy zarówno open space, jak i indywidualną przestrzeń biurową.

Rozwiń

Wyposażenie,którego potrzebujesz

Wyposażenie,którego potrzebujesz

Lubimy nasze kręgosłupy, Twój też. By miały się dobrze, zadbaliśmy o świetnej jakości ergonomiczne fotele. Praca to nie tylko siedzenie. Czasem trzeba coś wydrukować lub skopiować — udostępniamy do tego adekwatny sprzęt. Potrzebujesz porozmawiać z klientem na osobności? Proszę bardzo — sala konferencyjna czeka wraz z całym niezbędnym wyposażeniem — projektorem, flipchartem i cateringiem, jeśli takiego sobie zażyczysz.

Rozwiń

Paliwodo pracy

Paliwodo pracy

Dzień bez kawy dniem straconym. Jedni piją ją dla wybornego smaku i aromatu, inni po to, żeby w ogóle móc funkcjonować — no coffee, no workee ;) Porządna mała czarna, eleganckie cappuccino lub lekkie, przyjemnie mleczne latte czekają na Ciebie o dowolnej porze dnia lub nocy. Tylko nie przesadź — wolimy, żeby Twoje serce szalało jedynie metaforycznie.

Rozwiń

Noa od kuchni

Cowork to nie tylko praca — to też drobne, zmysłowe przyjemności, których nie znajdziesz w szklanych wieżowcach korporacji.

Oprócz firmowej kuchni, w której możesz podgrzać posiłek lub pogawędzić z innymi przy kawie, czekają na Ciebie przepyszne śniadania. W gusta naszych coworkerów trafiamy wedle sprawdzonej zasady — przez żołądek do serca.

Dziesiątki fantastycznych aromatów, kolorów i zapachów czekają, aż je u nas odkryjesz. Obłęd… Wierz nam na słowo — albo nie, wpadnij sprawdzić!

Umów się na dzień próbny

Chcesz się dowiedzieć, kto na co dzień dba o tę przestrzeń? Voilà :)

Paula Wierzbicka

Paula Wierzbicka

Aga Biernacka

Gosia Żebrowska

Ola Pańta

Martyna De-Mezer

Paula Wierzbicka

Paula Wierzbicka

Choć została wykształcona do pracy z cyframi, zdecydowanie lepiej czuje się wśród ludzi. Godzinami może wdawać się w dyskusje, poznawać czyjeś pasje i życie — czerpać z innych, ale i dawać z siebie samej. Silna, niezależna, niezwykle inspirująca osoba, dla której Noa jest nie tyle pomysłem na biznes, co sposobem na realizację życiowej filozofii — życia w duchu wolności, wyborów zgodnych z samą sobą, ciągłej inspiracji i sięgania po więcej. Budując swoją markę, zadbała o szacunek dla wyjątkowego miejsca, jakim jest Warszawa. Jej bogata historia, kulturowa nieoczywistość i architektura wciąż ją wzruszają. Pasję do miejsc, budynków pełnych historii i walki o ich przetrwanie postanowiła realizować w ramach własnej firmy. Dlatego to tu — w sercu Stolicy, na fundamentach przedwojennej Warszawy, narodziła się Noa.

Paula to niepoprawna estetka, która piękna szuka w detalach codzienności — miejscu pracy, w szafie czy na talerzu. Rozkochana w niezapomnianych miejscach i otwartych ludziach, połączyła te sympatie, tworząc przestrzeń dla tych, którzy stawiają na samych siebie i celebrację każdej minuty — tej spędzanej zarówno w pracy, jak i w domu.

Prywatnie szczęśliwa mama dwóch kompletnie rozbrajających dam. Amatorka dobrej książki i poruszającej muzyki. Wieloletnia fanka Kabaretu Starszych Panów i surrealistycznej rzeczywistości filmów Pedro Almodovara. Stresu pozbywa się, zażywając ruchu, a ostatnio łapie balans na zajęciach z jogi.

Aga Biernacka

Gosia Żebrowska

Ola Pańta

Martyna De-Mezer

Współtworzy zespół Noa, wnosząc do niego dużo uśmiechu i dobrej energii. Ekstrawertyczka z wieloma pasjami. Studentka filologii angielskiej, typowa kociara, miłośniczka niszowych filmów oraz muzyki elektronicznej.

Jesteśmy jedynie
częścią tego miejsca

Noa to przede wszystkim nasi coworkerzy
— ich wspaniałe charaktery, profesjonalizm
i bliskie relacje, jakie nawiązują między sobą.
Dzięki temu wiemy, że warto stale rozwijać naszą przestrzeń.

Poznaj naszą społeczność

Aktualności

Wolne biura “od zaraz”

Poczułaś/Poczułeś wiosenny przypływ energii, a z nim potrzebę zorganizowania nowej przestrzeni do pracy? Oto, co…

Przeprowadzka Bis

Rok 2015 to dla nas niewątpliwie rok zmian. Po 5 latach działania w przestrzeni, w…

Przeprowadzka :)

Po niespełna roku coworkingowania na Chmielnej, postanowiliśmy przenieść naszą przestrzeń do nowej lokalizacji jaką jest…

Girls Who WordPress

Udane partnerstwo z organizacją “Geek Girls Carrots” zachęciło nas do nawiązania współracy z “Girls Who…

Noa Cowork i SumUp – wprowadzamy możliwość opłat kartą płatniczą.

Staliśmy się szcześliwymi posiadaczami mobilnego terminalu płatniczego do akceptacji kart marki SumUp. Terminal PIN+ jest…

Warsztaty rozwojowe z „Just Be – Twój Kod Rozwoju”.

6 grudnia zapraszamy na warsztaty rozwojowe „Zrób bilans roku i złap balans na przyszły rok”…

Fundujemy nagrodę dla zwycięzców Warsaw Startup Weekend.

Tegoroczny Warsaw Startup Weekend, który od kilku lat wspieramy i darzymy szczególną sympatią został zorganizowany…

Noa Cowork Partnerem magazynu dla kobiet „Madame”.

Przyjęliśmy zaproszenie od nowego magazynu dla ambitnych kobiet „Madame”, który bez sztywnych przemówień, prawniczego żargonu,…

Noa Cowork i iTaxi – zamówimy dla Ciebie taksówkę.

Dzięki współpracy z firmą iTaxi można za pośrednictwem naszej Recepcji zamówić taksówkę, a także skorzystać…

Nowa przestrzeń Noa Cowork na Chmielnej 21.

Postanowiliśmy zrobić spory krok milowy i udostępnić Państwu przestrzeń do komfortowej pracy w niezwykłym miejscu,…

ul. Jana Czeczota 31
02-607 Warszawa

tel.: (22) 24 72 728
fax: (22) 24 72 729

mail: biuro@noacowork.pl

Otwarte:
pn. - pt. 9:00 – 18:00

(dla stałych klientów drzwi zawsze otwarte
— w niedziele i święta, pracujcie do woli)